Doplňkové služby

Cestovní pojištění

Můžeme vám zajistit i pojištění letenek a to i do 100% ceny. Naše komplexní pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a pojištění storna.

Pronájem aut

Naše cestovní kancelář nabízí pronájem automobilů v síti společnosti ALAMO. Tato společnost má zastoupení téměř po celém světě. Můžete si vybírat z různých typů a kategorií automobilů.

Vízum

Zajišťujeme kompletní vízový servis. Pokud u nás nakoupíte letenky či zájezd, získáte vízový servis za zvýhodněnou cenu. Rádi vám pomůžeme víza potřebná pro cestování zařídit.

Jazykové kurzy

Kde jinde studovat cizí jazyk než v destinaci, kde je rodným jazykem? Nabízíme vám kurzy pro mládež a dospělé ve 40 zemích světa. Díky spolupráci se společnosti ESL můžete studovat 22 jazyků.

Letenky

Zajistíme pro vás ty nejvýhodnější ceny letenek. Můžeme vám sjednat pojištění letenek, kdy vám nabídneme 100% krytí ceny letenek i bez spoluúčasti. Nabízíme výhodné parkování u letiště Václava Havla v Ruzyni.

Western Union

V naší kanceláři vám zprostředkujeme zasílání hotovosti prostřednictvím Western union. Uskutečňujeme tak rychlé převody do celého světa. Síť poboček Western union je spolehlivá a bezpečná.

Můžeme vám s něčím pomoci?

Můžeme pro vás něco udělat? Dejte nám vědět...

ANO

Sledujte nás na Facebooku