O nás

KDO JSME?

Cestovní agentura ACTION TRAVEL s.r.o. IČ: 25763679, zapsáno Městským soudem v Praze, oddíl C vložka 68061, vznikla v roce 1993 a na českém trhu působí již více než 27 let.

Zaměřujeme se na individuální cestování

Proč s námi spolupracovat?

Máme více než 20 let zkušeností

Pomůžeme vám ušetřit čas i peníze

Doporučíme vám ta nejzajímavější místa

 

Jsme součástí asociace IATA


Action Travel je součástí asociace AITA
více informací

Portfolio našich služeb

Zájezdy na míru

Patříte mezi skupinu lidí, jimž nevyhovují klasické nabídky cestovních kanceláří? Máte vlastní představu dovolené, již víte, co všechno chcete vidět, co vše chcete zrealizovat, ale nemáte čas na organizaci takovéto dovolené?

Cestovní pojištění

Můžeme vám zajistit i pojištění letenek a to i do 100% ceny. Naše komplexní pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel a pojištění storna.

Pronájem aut

Naše cestovní kancelář nabízí pronájem automobilů v síti společnosti ALAMO. Tato společnost má zastoupení téměř po celém světě. Můžete si vybírat z různých typů a kategorií automobilů.

Poznávací zájezdy

Chcete-li si prohlédnout kulturní památky, přírodní krásy nebo poznat jinou kulturu, právě pro vás připravujeme poznávací zájezdy. Připravíme vám vše, co budete chtít a potřebovat.

Vízum

Zajišťujeme kompletní vízový servis. Pokud u nás nakoupíte letenky či zájezd, získáte vízový servis za zvýhodněnou cenu. Rádi vám pomůžeme víza potřebná pro cestování zařídit.

Jazykové kurzy

Kde jinde studovat cizí jazyk než v destinaci, kde je rodným jazykem? Nabízíme vám kurzy pro mládež a dospělé ve 40 zemích světa. Díky spolupráci se společnosti ESL můžete studovat 22 jazyků.

Okružní plavby

Naše cestovní kancelář je specialistou na okružní plavby po mořích po celém světě. Spolupracujeme s evropskou jedničkou v této oblasti – společností MSC, která disponuje flotilou 14 lodí.

Letenky

Zajistíme pro vás ty nejvýhodnější ceny letenek. Můžeme vám sjednat pojištění letenek, kdy vám nabídneme 100% krytí ceny letenek i bez spoluúčasti. Nabízíme výhodné parkování u letiště Václava Havla v Ruzyni.

Western Union

V naší kanceláři vám zprostředkujeme zasílání hotovosti prostřednictvím Western union. Uskutečňujeme tak rychlé převody do celého světa. Síť poboček Western union je spolehlivá a bezpečná.

Můžeme vám s něčím pomoci?

Můžeme pro vás něco udělat? Dejte nám vědět...

ANO

Sledujte nás na Facebooku